Üç Raflı ve Askılıklı Mağaza Orta Standı

  • Anasayfa
  • /
  • Üç Raflı ve Askılıklı Mağaza Orta Standı
Üç Raflı ve Askılıklı Mağaza Orta Standı

Üç Raflı ve Askılıklı Mağaza Orta Standı; üst bölümü dekoratif amaçla kullanabileceğiniz bir cam platform, bir tarafı üç adet raf ve diğer tarafı askılık olmak üzere üç farklı tasarımın bir araya gelmesi ile oluşmuş bir tasarım ürünüdür.

Hemen hemen her mazağaza görebileceğiniz bu ürün; yer tasarrufu sağlar ve mağaza dekorasyonuna katkıda bulunur. 

Nasıl kullanabilirsiniz?

Üst platformuna koyacağınız bir yarım manken yanına ürünlerinizi kat yaparak bir tasarım oluşturabilirsiniz. Yarım manken üzerinde ki ürün kombinlerinizi raflara ve askılıklara beden beden yerleştirerek beğenilen ürünün direk olarak servisi yapabilirsiniz.

MOS 47 ürün kodlu Üç Raflı ve Askılıklı Mağaza Orta Standı satın almak için bizimle iletişime geçin.

Sancak Dizayn imalat ve üretim, 3d modelleme ve tasarım, ürün montaj, topan/perakende mağaza sistemleri ve tüm ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için iletisim sayfamızı ziyaret edebilir veya teklif formunu doldurarak bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin?

Sancak Dizayn

MAĞAZA DEKORASYONU VE RAF SİSTEMLERİ

Türkiye'nin dört bir yanına ve Uluslararası olarak hizmetinizdeyiz.

İmalat Üretim

Anahtar Teslim Projeler için Sancak Dizayn Mağaza Raf sistemleri ve plastik manken ürünleri iç mimarlık firmamız ile A dan Z ye hizmetinizdedir.

Mağaza Ekipman İmalatı

3d Modelleme

Sancak Dizayn; ürün ve projelerinizin, 3d modelleme görselleştirme çalışmalarını mağaza dekorasyon projenize prestij katacak.

3D Mağaza Dekorasyon

Mağaza Dekorasyonu

Mağaza dekorasyonunda; dekorasyonun iş yeri sahipleri için ne kadar önem taşıdığının farkında olarak tarzını göz önünde tutuyor

Mağaza Dekorasyonu

Mağaza Sistemleri Toptan Satış

Showroomumuzda yer alan Vitrin Mankenleri, Askı Çeşitleri, Standlar,Ürün Aparat çeşitlerini'ni toptan olarak temin edebilirsiniz.

Mağaza Sistemleri Toptan

Mağaza Sistemleri Perakende Satış

Showroomumuzda yer alan Vitrin Mankenleri, Askı Çeşitleri, Standlar, Ürün aparat çeşitleri'ni perakende olarak da temin edebilirsiniz.

Mağaza Sistemleri Perakende

Anahtar Teslim Projeler

Sancak Dizayn ile 50m2'den 3000m2'ye mağaza iç mimari dekorasyonlarına çok paralar harcamadan da mükemmel sonuçlar elde edebiliriz.

Mağaza Dekorasyon Projeleri