Hafif Rack Depo Raf Sistemi

  • Anasayfa
  • /
  • Hafif Rack Depo Raf Sistemi
Hafif Rack Depo Raf Sistemi

Hafif yük raf sisteminin özelliklerini kullanılacak malzemenin ebatları, ağırlığı ve depo alanının mimarisi belirlemektedir. Tüm bunlar göz önüne alınarak ölçüler ve malzeme kesitleri tespit edilmelidir. Hafif yük rafının en önemli özelliği ise montaj esnasında hiçbir bağlantı elemanının kullanılmamasıdır.

Sistem detayları ayaklar, traversler (yatay kayıtlar) ve raf tablalarından oluşmaktadır. Ayaklar 30x50mm ebatlarında, 2mm kalınlığında özel büküm DKP saçtan yada kutu profillerden oluşmaktadır. Şayet taşıtılacak yük ve raf derinliğinin fazla olması durumunda ayak kesitleri 30x70mm ebatlarında da olabilir. Ayaklar karşılıklı olarak ilave ara kayıtlarla birbirine bağlanarak tek bir ayak ünitesi oluşturulur. Ayaklar üzerinde travers kancalarının oturması için her 5cm.de bir delikler bulunmaktadır.

Sancak Dizayn imalat ve üretim, 3d modelleme ve tasarım, ürün montaj, topan/perakende mağaza sistemleri ve tüm ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için iletisim sayfamızı ziyaret edebilir veya teklif formunu doldurarak bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin?

Sancak Dizayn

MAĞAZA DEKORASYONU VE RAF SİSTEMLERİ

Türkiye'nin dört bir yanına ve Uluslararası olarak hizmetinizdeyiz.

İmalat Üretim

Anahtar Teslim Projeler için Sancak Dizayn Mağaza Raf sistemleri ve plastik manken ürünleri iç mimarlık firmamız ile A dan Z ye hizmetinizdedir.

Mağaza Ekipman İmalatı

3d Modelleme

Sancak Dizayn; ürün ve projelerinizin, 3d modelleme görselleştirme çalışmalarını mağaza dekorasyon projenize prestij katacak.

3D Mağaza Dekorasyon

Mağaza Dekorasyonu

Mağaza dekorasyonunda; dekorasyonun iş yeri sahipleri için ne kadar önem taşıdığının farkında olarak tarzını göz önünde tutuyor

Mağaza Dekorasyonu

Mağaza Sistemleri Toptan Satış

Showroomumuzda yer alan Vitrin Mankenleri, Askı Çeşitleri, Standlar,Ürün Aparat çeşitlerini'ni toptan olarak temin edebilirsiniz.

Mağaza Sistemleri Toptan

Mağaza Sistemleri Perakende Satış

Showroomumuzda yer alan Vitrin Mankenleri, Askı Çeşitleri, Standlar, Ürün aparat çeşitleri'ni perakende olarak da temin edebilirsiniz.

Mağaza Sistemleri Perakende

Anahtar Teslim Projeler

Sancak Dizayn ile 50m2'den 3000m2'ye mağaza iç mimari dekorasyonlarına çok paralar harcamadan da mükemmel sonuçlar elde edebiliriz.

Mağaza Dekorasyon Projeleri