Fotoğraf Çekim Mankenleri

Fotoğraf Çekim Mankenleri

Fotoğraf Çekim Mankenleri, sosyal medyanın da etkisiyle günümüzde çokça tercih edilir bir konuma yükseldi.

Ürünleriniz görsellerini hazırlamak ve fotoğraf çekimlerinde kullanılmak üzere ismen hayalet manken olarakta bilinen tasarım ve imalatı yaptığımız Fotoğraf çekim mankenleri; ürün görselleştirme işlemlerinizi kolaylaştırmak amaçlı, tasarım programlarında ki işçiliğinizi en aza indirgemek için, normal üretimini yaptığınız fotoğraf çekim mankenlerinin haricinde firmanıza özel ölçülerde erkek, bayan ve çocuk hayalet manken imalatı yapmaktayız.

En başta da söylediğimiz gibi son yıllarda sosyal medya satışları, e-ticaret yazılımı gibi sistemlerin yaygınlaşmasıyla günümüzde firmalar online mağazacılıktan ürün satışına oldukça hızladırdı. Bizde Sancak Dizayn olarak fotoğraf çekimi yapılacak ürünlerin en güzel şekilde çekim yapılabilmesi için hayalet manken yani gerçek ismiyle özel fotoğraf çekim mankeni üretimine hız verdik.

Talebiniz doğrultusunda sizin ölçülerinize göre imalat yapabilmete olup. Bisiklet yaka hayalet manken, v yaka hayalet manken, ceket hayalet manken ve pantolon hayalet manken gibi gruplarda, vitrin mankenlerini istenilen özel ölçülerde üretmekteyiz.

Hayalet Manken Çeşitleri

Hayalet mankenler tüm ürün gruplarınız için özel olarak tasarlanabilmektedir. Online mağazacılıkta satışa sunduğunuz ürünler için; bisiklet yaka hayalet manken, v yaka hayalet manken, ceket hayalet manken ve pantolon hayalet manken ve daha sayamadığımız tüm ürünleriniz için üretimini yapabiliriz. Kullanılan metreyeler ve renkler tamamen talebiniz üzerine şekillenebilir.

Hayalet Manken Fiyatları

Hayalet manken fiyatları; bilinen ismiyle Fotoğraf Çekim Mankenleri talep ettiğiniz modele ve adedine göre değişiklik göstermektedir. Sancak Dizayn olarak üretimini yaptığımız fotoğraf çekim mankenlerini en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Karar vermeden önce bizi mutlaka arayın.

 Hayalet Manken Modellerimiz

Mağaza Dekorasyonu

Mağaza Raf Sistemleri

Vitrin Mankenleri