Hafi̇f Rack Depo Raf Si̇stemi̇

HAFİF RACK DEPO RAF SİSTEMİ

Hafif yük raf sisteminin özelliklerini kullanılacak malzemenin ebatları, ağırlığı ve depo alanının mimarisi belirlemektedir. Tüm bunlar göz önüne alınarak ölçüler ve malzeme kesitleri tespit edilmelidir. Hafif yük rafının en önemli özelliği ise montaj esnasında hiçbir bağlantı elemanının kullanılmamasıdır.

Sistem detayları ayaklar, traversler (yatay kayıtlar) ve raf tablalarından oluşmaktadır. Ayaklar 30x50mm ebatlarında, 2mm kalınlığında özel büküm DKP saçtan yada kutu profillerden oluşmaktadır. Şayet taşıtılacak yük ve raf derinliğinin fazla olması durumunda ayak kesitleri 30x70mm ebatlarında da olabilir. Ayaklar karşılıklı olarak ilave ara kayıtlarla birbirine bağlanarak tek bir ayak ünitesi oluşturulur. Ayaklar üzerinde travers kancalarının oturması için her 5cm.de bir delikler bulunmaktadır.

Sancak Dizayn imalat ve üretim, 3d modelleme ve tasarım, ürün montaj, topan/perakende mağaza sistemleri ve tüm ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için iletisim sayfamızı ziyaret edebilir veya teklif formunu doldurarak bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin?