Ahşap Kutu Dikme

Ahşap Kutu Dikme

Kare 45lik kesim ahşap ortasında alüminyum profil monte edilerek tasarlanmış mağaza raf sistemleri olarak tanımlanmaktadır. Sağlam, dayanıklı ve görsel açıdan şık bir tasarıma sahiptir. Kare ahşap raf sistemi standart direk boyları 200,240,270 cm dir. Tavan yüksekliğinize göre özel ölçüde imalatı yer almaktadır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda farklı renkte üretilebilir.

Ürünlerinizi ister önden isterseniz yandan görebileceğiniz aparat sistemleri mevcuttur.

İşletme içerisindeki tasarım ve dekorasyon farklılıkları, alanınızdaki diğer işletmelerin önüne geçmesinde en büyük etkenlerdendir. Özellikle çocuk ve gençlere hitap eden bir işletme sahibi iseniz bu konuda daha fazla düşünmeniz gerekecektir. Hedef alıcı kitlenize uygun renklerde, uygun malzemelerle ve ürünlerinizi sunarken en çok dikkat çekebilecek tasarımlarda raflara sahip olmanız, satış miktarınızı da akılda kalıcılığınızı da arttıracaktır.

Sancak Dizayn imalat ve üretim, 3d modelleme ve tasarım, ürün montaj, topan/perakende mağaza sistemleri ve tüm ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için iletisim sayfamızı ziyaret edebilir veya teklif formunu doldurarak bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin?

Sancak Dizayn

MAĞAZA DEKORASYONU VE RAF SİSTEMLERİ

Türkiye'nin dört bir yanına ve Uluslararası olarak hizmetinizdeyiz.

İmalat Üretim

Anahtar Teslim Projeler için Sancak Dizayn Mağaza Raf sistemleri ve plastik manken ürünleri iç mimarlık firmamız ile A dan Z ye hizmetinizdedir.

Mağaza Ekipman İmalatı

3d Modelleme

Sancak Dizayn; ürün ve projelerinizin, 3d modelleme görselleştirme çalışmalarını mağaza dekorasyon projenize prestij katacak.

3D Mağaza Dekorasyon

Mağaza Dekorasyonu

Mağaza dekorasyonunda; dekorasyonun iş yeri sahipleri için ne kadar önem taşıdığının farkında olarak tarzını göz önünde tutuyor

Mağaza Dekorasyonu

Mağaza Sistemleri Toptan Satış

Showroomumuzda yer alan Vitrin Mankenleri, Askı Çeşitleri, Standlar,Ürün Aparat çeşitlerini'ni toptan olarak temin edebilirsiniz.

Mağaza Sistemleri Toptan

Mağaza Sistemleri Perakende Satış

Showroomumuzda yer alan Vitrin Mankenleri, Askı Çeşitleri, Standlar, Ürün aparat çeşitleri'ni perakende olarak da temin edebilirsiniz.

Mağaza Sistemleri Perakende

Anahtar Teslim Projeler

Sancak Dizayn ile 50m2'den 3000m2'ye mağaza iç mimari dekorasyonlarına çok paralar harcamadan da mükemmel sonuçlar elde edebiliriz.

Mağaza Dekorasyon Projeleri