RAF ve ASKILIK SİSTEMLERİ

  • Anasayfa
  • /
  • RAF ve ASKILIK SİSTEMLERİ
RAF ve ASKILIK SİSTEMLERİ

Kare 45lik kesim ahşap ortasında alüminyum profil monte edilerek tasarlanmış mağaza raf sistemleri olarak tanımlanmaktadır. Sağlam, dayanıklı ve görsel açıdan şık bir tasarıma sahiptir. Kare ahşap raf sistemi standart direk boyları 200,240,270 cm dir. Tavan yüksekliğinize göre özel ölçüde imalatı yer almaktadır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda farklı renkte üretilebilir.

Ürünlerinizi ister önden isterseniz yandan görebileceğiniz aparat sistemleri mevcuttur.

İşletme içerisindeki tasarım ve dekorasyon farklılıkları, alanınızdaki diğer işletmelerin önüne geçmesinde en büyük etkenlerdendir. Özellikle çocuk ve gençlere hitap eden bir işletme sahibi iseniz bu konuda daha fazla düşünmeniz gerekecektir. Hedef alıcı kitlenize uygun renklerde, uygun malzemelerle ve ürünlerinizi sunarken en çok dikkat çekebilecek tasarımlarda raflara sahip olmanız, satış miktarınızı da akılda kalıcılığınızı da arttıracaktır.

Sancak Dizayn imalat ve üretim, 3d modelleme ve tasarım, ürün montaj, topan/perakende mağaza sistemleri ve tüm ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için iletisim sayfamızı ziyaret edebilir veya teklif formunu doldurarak bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin?

MAĞAZA DEKORASYONU VE RAF SİSTEMLERİ

Türkiye'nin dört bir yanına ve Uluslararası olarak hizmetinizdeyiz.