Ahşap Orta Stand

AHŞAP ORTA STAND

Fiyatları Metre Kare üzerinden ve projeye göre hesaplanmaktadır. Her Aksesuar ve Taşıyıcı kolların fiyatları farklılık göstermektedir. Renk seçenekleri mevcut olup, projeye uygun ya da müşterilerimizin talepleri doğrultusunda imalat ve satışı yapılmaktadır.

En çok tercih edilen raf sistemleri arasında yer alan, Kanallı Pano sistemleri, farklı sektörlerin kullanımına uygun özelliğe sahiptir. Mağaza Uygulama ve projeye uygun olarak ölçü alınabilmekte ve müşterilerimizin talep ettiği uygulamalarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Farklı renk seçenekleri Artist Dekorasyon Mağaza Dizayn ve Raf sistemleri firma stoklarımızda bulunmakta olup, Mağaza uygulaama ve projelere göre de üretimi yapılabilmektedir.

18mm suntalam arasına aliminyum çita döşenerek imalatı yapılmaktadır.En veya yükseklik sınırlaması yoktur.Mekan ölçülerinize göre size özel hazırlanmaktadır.

Raf sisteminiz için ölçülerinizi bildirmeniz halinde,uzman montaj ekibimiz sizin için en doğru malzemeleri bildirmek ve fiyatlandırmaktadır. Ayrıca dükkan ölçülerinize göre,uygulama yapılacak alanın 3d tridimax 3D Modelleme çizimi ile, bitmiş halini görebilmektesiniz. 

Sancak Dizayn imalat ve üretim, 3d modelleme ve tasarım, ürün montaj, topan/perakende mağaza sistemleri ve tüm ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için iletisim sayfamızı ziyaret edebilir veya teklif formunu doldurarak bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin?