Ahşap Kanallı Pano Sistem

  • Anasayfa
  • /
  • Ahşap Kanallı Pano Sistem
Ahşap Kanallı Pano Sistem

Fiyatları Metre Kare üzerinden ve projeye göre hesaplanmaktadır. Her Aksesuar ve Taşıyıcı kolların fiyatları farklılık göstermektedir. Renk seçenekleri mevcut olup, projeye uygun ya da müşterilerimizin talepleri doğrultusunda imalat ve satışı yapılmaktadır.

En çok tercih edilen raf sistemleri arasında yer alan, Kanallı Pano sistemleri, farklı sektörlerin kullanımına uygun özelliğe sahiptir. Mağaza Uygulama ve projeye uygun olarak ölçü alınabilmekte ve müşterilerimizin talep ettiği uygulamalarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Farklı renk seçenekleri Artist Dekorasyon Mağaza Dizayn ve Raf sistemleri firma stoklarımızda bulunmakta olup, Mağaza uygulaama ve projelere göre de üretimi yapılabilmektedir.

18mm suntalam arasına aliminyum çita döşenerek imalatı yapılmaktadır.En veya yükseklik sınırlaması yoktur.Mekan ölçülerinize göre size özel hazırlanmaktadır.

Raf sisteminiz için ölçülerinizi bildirmeniz halinde,uzman montaj ekibimiz sizin için en doğru malzemeleri bildirmek ve fiyatlandırmaktadır. Ayrıca dükkan ölçülerinize göre,uygulama yapılacak alanın 3d tridimax 3D Modelleme çizimi ile, bitmiş halini görebilmektesiniz. 

Sancak Dizayn imalat ve üretim, 3d modelleme ve tasarım, ürün montaj, topan/perakende mağaza sistemleri ve tüm ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için iletisim sayfamızı ziyaret edebilir veya teklif formunu doldurarak bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin?

Sancak Dizayn

MAĞAZA DEKORASYONU VE RAF SİSTEMLERİ

Türkiye'nin dört bir yanına ve Uluslararası olarak hizmetinizdeyiz.

İmalat Üretim

Anahtar Teslim Projeler için Sancak Dizayn Mağaza Raf sistemleri ve plastik manken ürünleri iç mimarlık firmamız ile A dan Z ye hizmetinizdedir.

Mağaza Ekipman İmalatı

3d Modelleme

Sancak Dizayn; ürün ve projelerinizin, 3d modelleme görselleştirme çalışmalarını mağaza dekorasyon projenize prestij katacak.

3D Mağaza Dekorasyon

Mağaza Dekorasyonu

Mağaza dekorasyonunda; dekorasyonun iş yeri sahipleri için ne kadar önem taşıdığının farkında olarak tarzını göz önünde tutuyor

Mağaza Dekorasyonu

Mağaza Sistemleri Toptan Satış

Showroomumuzda yer alan Vitrin Mankenleri, Askı Çeşitleri, Standlar,Ürün Aparat çeşitlerini'ni toptan olarak temin edebilirsiniz.

Mağaza Sistemleri Toptan

Mağaza Sistemleri Perakende Satış

Showroomumuzda yer alan Vitrin Mankenleri, Askı Çeşitleri, Standlar, Ürün aparat çeşitleri'ni perakende olarak da temin edebilirsiniz.

Mağaza Sistemleri Perakende

Anahtar Teslim Projeler

Sancak Dizayn ile 50m2'den 3000m2'ye mağaza iç mimari dekorasyonlarına çok paralar harcamadan da mükemmel sonuçlar elde edebiliriz.

Mağaza Dekorasyon Projeleri