Ahşapli Orta Stand

AHŞAPLI ORTA STAND

Giyim mağaza uygulamaları yaparken, ürün satışını etkileyecek en önemli etken sunumlarından biri olan raf sistemleridir, kendi kategorisinde yer alan 40x40 profil sistemleri de mağaza raf sistemlerinde kullanılan ürün taşıyıcı özelliği ve rafın daha estetik olmasını sağlayan seçenekler arasında yer alır. Malzemelerinizin satılmasını sağlamak, hedef alıcıya ulaşabilmek için mağaza içi ürün yerleştirme daha doğru bir deyişle organizasyon kısmınızın sorunsuz olması gerekmektedir.

Sancak Dizatn ile müşterileriniz, mağazanızın tasarımını aklında tutacak ve bir başkasına anlatırken tasarımınızdan da bahsedecektir. İster sıcak renklerle ister soğuk renklerle oluşturulmasını sağlayacağınız raf modellerinde ürünlere ulaşımınız da kolaylaşacaktır.

Ürün boylarınız ile yere yükseklik konusunda da oran sağlanmasında, daha sonradan rafların tekrar yükseltilmesi ya da alçaltılmasında destek verecek olan dekorasyon firmamız ile sürekli bir bilgi alışverişinde bulunabilir, raf sistemlerinizi tekrar tekrar düzenleyebilirsiniz.

Pratik kullanımı ile bulundğu yerden rahat sökülerek başka yere monte edilebilir.

Sancak Dizayn imalat ve üretim, 3d modelleme ve tasarım, ürün montaj, topan/perakende mağaza sistemleri ve tüm ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için iletisim sayfamızı ziyaret edebilir veya teklif formunu doldurarak bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin?